
De bewegingen die u met de TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb gebruikt maakt lijken veel op schaatsen, skiën of dansen, De bewegingen zijn makkelijk te leren, want het is net als dansen: hoe meer u zich laat gaan, hoe leuker het is!
De Crossover laat uw armen een convergerende beweging maken en uw benen strekken, draaien en buigen, waardoor meer spieren tegelijkertijd werken.
Afvallen, uw evenwicht verbeteren, rugpijn voorkomen of trainen voor een sport: als dit één van uw doelen is, is Crossover de crosstrainer voor u.
De Excite+ biedt een volledig verbonden cardio-ervaring, het visionweb console zorgt voor gepersonaliseerde en uiteenlopende entertainment, nieuwe uitdagingsvolle trainingen en innovatieve functies die zijn bedoeld om op leuke en vlotte wijze uitstekende resultaten te boeken.
Deze gebruikte lateral trainer is in zeer goede staat.
Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€9.400,-
€2.995,-Je bespaart €6.405,- (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb gebruikt
Visioweb console
Het LCD-touchscreen console beschikt over persoonlijke gebruikersaccounten die alle belangrijke gegevens van de gebruiker bij houdt zoals: aangepast trainingsprogramma / uitdagingen, favoriete tv-kanalen, WEB-bladwijzers, lokaal weer, synchronisatie van gebruikersinhoud.
Ook biedt het visoioweb console een scala aan entertainmentopties zoals: analoge tv (PAL, NTSC), digitale tv, analoge en digitale radio, webbrowser, games (via Technogym App Store), audiostekker, USB-multimediapoort, iPod-dockingstation (alleen voor oude iphones) , Android-audiocontent beschikbaar via USB (kabel niet voorzien)
Het display heeft ook veel opbergplek voor een bidon, sleutels, Ipod of andere accesoires.
Optionele TGS sleutel, let op apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd
De TGS sleutel maakt het heel makkelijk om al uw trainingsresultaten en activiteiten bij te houden. U neemt eenvoudig de sleutel mee van het ene naar het andere apparaat en gaat verder waar u gebleven bent zonder het toestel opnieuw in te hoeven stellen. Ook worden de gegevens via de TechnoGym toestellen opgeslagen in de cloud en kunt u met de MyWellness app uw voortgang bijhouden.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Carving Balance Platin Edition van Carving Fitness is opgebouwd met laser gesneden staal, gestraald aluminium, robuust leder en duurzaam eikenhout. De Top Cover van de Carving Balance is afgewerkt met een aantrekkelijke soft-touch microfiber look. Het materiaal is zeer duurzaam en bestand tegen transpiratie en uv-licht. Dit maakt de Top Cover kleurvast en onderhoudsvrij. Design creëert schoonheid. De Carving Balance is 100% Dutch design en is samengesteld met laser gesneden staal, gestraald aluminium, robuust leder en duurzaam eikenhout. De stijl, uitstraling en kwaliteit zorgt voor balans met de omgeving en is tegelijkertijd een ware eyecatcher. Niet voor niets is de Carving Balance geprezen met de prestigieuze Red Dot Design Award. Trainen in een inspirerende omgeving, geeft energie en daarmee resultaat. De Carving Balance is een verrijking voor ieder interieur en aan te passen aan uw persoonlijke stijl.
(incl. BTW)
De Carving Balance Personal Edition van Carving Fitness is opgebouwd met laser gesneden staal, gestraald aluminium, robuust leder en duurzaam eikenhout. De Top Cover van de Carving Balance is afgewerkt met een aantrekkelijke soft-touch microfiber look. Het materiaal is zeer duurzaam en bestand tegen transpiratie en uv-licht. Dit maakt de Top Cover kleurvast en onderhoudsvrij. Bij de Carving Balance Personal Edition kunt u zelf de Topcover-kleur uitkiezen die bij uw interieur past. Design creëert schoonheid. De Carving Balance is 100% Dutch design en is samengesteld met laser gesneden staal, gestraald aluminium, robuust leder en duurzaam eikenhout. De stijl, uitstraling en kwaliteit zorgt voor balans met de omgeving en is tegelijkertijd een ware eyecatcher. Niet voor niets is de Carving Balance geprezen met de prestigieuze Red Dot Design Award. Trainen in een inspirerende omgeving, geeft energie en daarmee resultaat. De Carving Balance is een verrijking voor ieder interieur en aan te passen aan uw persoonlijke stijl.
(incl. BTW)
De Carving Balance Premium Edition van Carving Fitness heeft een topcover van nappa tabac leder met dubbele stiksels en rvs geslepen framewerk. Design creëert schoonheid. De Carving Balance is 100% Dutch design en is samengesteld met laser gesneden staal, gestraald aluminium, robuust leder en duurzaam eikenhout. De stijl, uitstraling en kwaliteit zorgt voor balans met de omgeving en is tegelijkertijd een ware eyecatcher. Niet voor niets is de Carving Balance geprezen met de prestigieuze Red Dot Design Award. Trainen in een inspirerende omgeving, geeft energie en daarmee resultaat. De Carving Balance is een verrijking voor ieder interieur en aan te passen aan uw persoonlijke stijl.
(incl. BTW)
Met de Bremshey crosstrainer CR7 adapter kan je een kapotte of een verloren adapter vervangen. Op onze site bieden wij verschillende adapters aan die allemaal bij een specifiek model toestel horen. Zorg ervoor dat je de adapter besteld die bij jou toestel past anders is de kans groot dat deze niet werkt. De getoonde foto is een universele afbeelding, deze kan afwijken van het werkelijke product.
(incl. BTW)
De Technogym stepper Step Excite+ 700i gebruikt biedt een volledige cardiotraining en training van het onderlichaam en is ideaal om de vetmassa te verminderen en om het lichaam te modelleren. De bewegingen met de onafhankelijke pedalen (zwevend systeem) dient om een optimale combinatie van evenwicht en coördinatie te vinden. Dankzij verschillende kleuren en een stijlvolle uitstralling is de TechnoGym Step excite+ 700 een ware aanwinst voor elk interieur. Deze gebruikte stepper is in zeer goede staat. Het console op de foto beschikt over de optionele TGS key reader, het apparaat is hiermee niet standaard uitgevoerd.
€7.250,-
€2.195,-Je bespaart €5.055,- (incl. BTW)
De Matrix C7Xe climbmill gebruikt biedt de meest waarheidsgetrouwe trap-klimworkout op de markt. Met virtual active creëert u ultieme bestemmingen voor uw leden en een optimale variatie in hun trainingsprogramma. Het exclusieve transpiratiebeheersysteem is ontworpen om transpiratie weg te leiden van de gebruiker en essentiële onderdelen, zodat de levensduur van het product wordt verlengd. Ergonomisch gevormde handgrepen met ingebouwde bediening voor extra comfort en toegang tot essentiële functies.
€11.770,-
€5.995,-Je bespaart €5.775,- (incl. BTW)
Home | Crosstrainers > Lateraal training > TechnoGym lateral trainer Crossover Excite+ 700 Visioweb gebruikt
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.