
De X-Line toestellen voldoen aan de hoogste normen voor professionele apparaten tegen een fractie van de prijs.
Moderne technologie en wetenschappelijk onderzoek in de bewegingswetenschappen, biomechanica, sportgeneeskunde en topsport maken het mogelijk om nieuwe generatie machines te ontwerpen voor professionele fitness-en zorgomgeving.
Het gebruik van de hoogwaardige materialen, geavanceerde technologieën en hoge precisie-apparatuur vormen de belangrijkste elementen voor het succes van de X-Line training toestellen.
De invoering van een wetenschappelijke benadering bij de ontwikkeling van deze apparatuur, en technische controle service op elk productie niveau, waarborgen de kwaliteit.
De bekleding is gemaakt van hoog kwaliteitsleer met een hoge densiteit vulling.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Frame, zitting en rugleuning zijn beschiktbaar in diverse kleurcombinaties.
Frame: zwart, grijs, wit en antraciet.
Zitting en rugleuning: combinatiemogelijkheden met zwart, rood, licht groen, grijs, wit en blauw.
In overleg zijn er ook andere kleurcombinaties mogelijk!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@fitness24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Finnlo opbergsysteem voor 30 mm schijven en stangen is ideaal voor het makkelijk op kunnen bergen van uw 30 mm schijven en stangen. Het is een een extreem stabiel opbergrek en mag niet ontbreken als u uw fitnessruimte netjes wilt houden. Het rek heeft de mogelijkheid om 4 verschillende halterschuiven op te bergen en 3 opties om verticaal uw halterstangen in te steken. De schijfhouders zijn 20 cm lang en doordat het einde voorzien is van een rubberen kapje, blijven uw halterschijven altijd netjes op hun plaats. De 3 opties voor het opbergen van halterstangen zijn ook 20cm lang en hierdoor ideaal voor zowel lange als korte stangen. Met de perfecte stabiliteit (door de 4 stelvoetjes) van het rek en een maximaal belastbaar gewicht van 300 kilogram is het opbergsysteem van Finnlo een onmisbaar product in uw fitnessruimte. Let op: de gewichten zijn optioneel verkrijgbaar.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De NOHrD Weight Plate Tower set is een stevige haltertoren van massief, geolied hout met in totaal 20 halterschijven (8 x 5 kg, 4 x 2,5 kg, 4 x 1,25 kg, 4 x 0,5 kg).
Inclusief twee halters van Gungnir met SlideLock-mechanisme voor eenvoudig laden en een halterstang (140cm).
Als de halterschijven volledig geladen zijn, kun je trainen met een gewicht van 32 kg elk met de halterschijven en tot 62 kg in totaal met de halterstang.
De halterschijven zijn aan beide zijden bekleed met echt houtfineer.
Let op: De NOHrD Weight Plates Tower set is verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren!
(incl. BTW)
De Tunturi Olympische Halterstang houder voor 9 stangen 14TUSCF066 is een opslag voor olympische bars. De opslag biedt een ruimte voor totaal 9 bars met een diameter van 50mm. De standard is gemaakt van stevig materiaal en neemt weinig ruimte in beslag.
(incl. BTW)
Met deze Body-Solid 2 laags dumbbell rek houd je de trainingsruimte georganiseerd, schoon en veilig. het dumbbel rek kan tegen elke muur of in het midden van de kamer worden geplaatst. Dumbbells worden apart verkocht
(incl. BTW)
LifeMaxx Dumbbell Toren (LMX 82) LifeMaxx Dumbbell Toren geschikt voor LifeMaxx Fixed Dumbbells (LMX 79) en Chromen Dumbbells (LMX 80) van 1 t/m 10 kg. Afmeting: 55 cm x 45 cm x 135 cm.
€279,95
€265,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Deze handige Body-Solid plate tree schijvenstandaard 30 mm houd je trainingsruimte veilig en opgeruimd. De eenvoudig te gebruiken schijvenstandaard zorgt ervoor dat het gewicht naar het midden wordt geleidt, op deze manier is de hij uiterst stevig en verklein je de kans op omvallen. Maar liefst zes verschillende opbergmogelijkheden zorgen ervoor dat u snel en makkelijk uw halterschijven kunt opbergen. De halterschijven worden niet meegeleverd.
(incl. BTW)
Home | Krachtapparatuur > Opbergsystemen > X-Line dumbbell rack 1 -10 kg
PrintNeem contact op met onze fitnessspecialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@fitness24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.